Блог

Як вибрати ріелтора: 6 основних критеріїв

01 Липня 2021, 19:52 19

Обсяг пропозиції ріелторських послуг на українському ринку досить великий, однак знайти хорошого фахівця буває досить складно. Експерти компанії «Метрика Нерухомість» розповідають про шести найбільш важливих компетенціях і факторах, які допоможуть зробити правильний вибір.

Досвід реальної роботи

І тут мова йде не стільки про кількість років, проведених в сегменті нерухомості. Важливіше те, скільки успішних угод ріелтор за цей час зробив висновок, в якій сфері працював - оренда або продаж, новобудови або вторинний ринок. З кожним новим кейсом він набував досвіду вирішення найрізноманітніших юридичних і практичних ситуацій, ставав все більшим експертом своєї справи.

Оскільки більшість угод типові, швидше за все, щоб ваша воля не стане винятком. Досвід допоможе фахівцеві провести її без проблем і максимально точно задовольнити запит. Перевірити компетентність можна навіть по простому діалогу: досвідчений фахівець відразу ж поставить багато уточнюючих, але повністю відносяться до справи питань. Чи не буде співати дифірамби собі, а на перше місце поставить завдання клієнта і озвучить шляхи її вирішення.

Гарантія результату

Часто буває так, що агент з нерухомості орієнтується лише на отримання власної вигоди. Наприклад, пропонує об'єкти, з яких отримає більшу комісію. При цьому, щоб швидше закрити угоду, дає клієнтові необ'єктивну оцінку квартири. Крім того, деякі агентства нерухомості працюють за строго певними схемами. Іноді індивідуальні побажання клієнта в них можуть не вписуватися.

Звичайно, жоден ріелтор не розкаже потенційному клієнту про ці нюанси. Саме тому перед початком співпраці важливо чітко проговорити з фахівцем всі умови роботи. Ріелтор повинен абсолютно точно розуміти своє завдання і ясно висловити вам свій намір досягти наміченого результату.

Всі домовленості мають бути прописані в договорі. Ну і, звичайно, доведеться підключити свою проникливість і емпатію, адже немає іншого способу перевірити слова ріелтора про його намір викластися на 100%. Краще працювати з великими і надійними агентствами нерухомості. По-перше, всі співробітники тут проходять навчання і знають, як добиватися результату. По-друге, діє багатоступінчастий контроль всіх угод, щоб репутація компанії не піддавалася ризиків. Це багато в чому гарантує якісне виконання роботи.

Комісія в умовах ринку

Чи не намагайтеся знайти ріелтора з найнижчою комісією. Завжди пам'ятайте, що дешево - рідко означає добре. Досвідчені фахівці завжди затребувані, а тому і оцінюють свої послуги відповідно. Але і дуже висока ціна не завжди означає, що якість роботи такого експерта буде дуже вже серйозно відрізнятися від рівня колег з більш демократичними цінами. Тому варто орієнтуватися на середню ціну по ринку.

Надання звітності

Часто сферу нерухомості називають каламутній, оскільки в минулому ріелтори не працювали пояснювати клієнтам багато аспектів: від ціноутворення до шляхів підбору варіантів. Ознака сучасного агентства нерухомості і експертного ріелтора - регулярна звітність перед клієнтом. Це можуть бути і щотижневі звіти типового формату, і просто повідомлення в месенджерах за результатами виконаної роботи.

Грамотний фахівець розуміє, що це підвищує довіру до нього. При продажу квартири коштує запитувати кількість дзвінків і переглядів, а також їх ефективність. Якщо результату довгий час немає, варто обговорити і концепцію реклами.

Ваші інтереси на першому місці

Ще раз: деякі ріелтори зацікавлені в максимально швидкому завершенні угоди для отримання комісії. А ось її якість їх не цікавить, тому часом вони можуть вставати на бік «противника». Наприклад, наполегливо вмовляти вас зробити необгрунтовано велику знижку, замість того, щоб провести ефективну презентацію квартири, відпрацювати заперечення і грамотно пояснити вашу позицію по ціні.

Тому такі моменти теж варто обговорити перед початком роботи, позначивши свою позицію і почувши думку ріелтора з цього питання. Пам'ятайте: він завжди повинен бути на вашому боці і відстоювати тільки ваші інтереси. Для більшої безпеки в договорі можна вказати пункт про заборону роботи з третьою стороною.

Повну згоду з вашими умовами

Важливо обговорити всі умови взаємодії і оплати до початку роботи: від зручного для вас часу показу квартири до максимальної знижки, яку ви готові будете надати покупцеві. Здавалося б, це і так очевидно, але на ділі часто виходить інакше.

Щоб роздобути клієнта будь-яким способом, недобросовісні ріелтори часто погоджуються на будь-які умови. Однак після початку роботи несподівано починають розповідати, наприклад, що за бажаною для клієнта вартості квартиру не продати. Грамотний же експерт аргументовано вкаже потенційному клієнту на ринкову ситуацію. Пояснить, яка ціна буде оптимальною.

Коментарі

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту, Ви погоджуєтеся з цим. Більш детальна інформація доступна в Політиці використання cookie

Зрозуміло
Аукціон закінчено
хвилин
секунд
Вибрано
Додати
Аукціон закінчено
Приховати параметри
Всі параметри
Ви дійсно хочете видалити сторінку?